KREATYWNIK - o kreatywnych sposobach na dziecko oraz o wszystkim co z dzieckiem związane

KREATYWNIE

Laurka urodzinowa...

Wielkimi krokami zbliża się niezwykłe święto, święto mam, kilka dni wcześniej jednak w naszej rodzinie zaczyna się czas urodzin, żartobliwie przez nas nazywany sezonem urodzinowym.

Co roku z okazji zbliżających się rocznic ze smykami przygotowujemy laurki niespodzianki dla kolejnych solenizantów.

Jedną z pierwszych udało nam się dziś przygotować...

 

 

By rozpocząć nasze działania przygotowaliśmy:

- kartki z kolorowego bloku

- nożyczki

- ołówek

- klej

- guziki

 

 

A gdy wszystkie niezbędne do działań twórczych materiały znalazły się już w zasięgu naszych rąk, zaczęło się majsterkowanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W kilka chwil powstała niezwykle efektowana laurka, która stanowić może nie tylko urodzinowy upominek, ale równiez laurkę z okazji nadchodzącego Dnia Matki.

 

Jak Wam się pomysł na wykonanie takiej bądź podobnej podoba?

O NAS:

 

MAMA: Pedagog, nauczyciel, terapeuta szkolny, nauczycielka przedszkola. Na co dzień zaś pomysłowa mama, która wraz z dwójką szkrabów odkrywa magiczny świat kreatywnych prac.

 

TATA: Specjalista w branży oświetleniowej. Pasjonat paintball'a, wędkarstwa oraz motoryzacji (youngtime'rów zwłaszcza). Blogowe majsterki oraz świat eksperymentów to jego działka.

 

DZIECI: 7-letnie bliźnięta, które dzielnie towarzyszą rodzicom w twórczej podróży. Ta jest dla nich doskonałą zabawą, sposobem na spędzanie wspólnie czasu oraz formą terapii dla jednego ze szkrabów, u którego zdiagnozowano MPD.

 

 

WSPÓŁPRACA:

 

Jeśli masz pomysł na współpracę z Kreatywnikiem bądź masz pytanie dotyczące bloga, czy jakikolwiek inny powód, by się z nami skontaktować,

napisz proszę:

 kreatywniezdziecmi@gmail.com

 

Chcesz poznać marki, które do tej pory z nami współpracowały KLIKNIJ

 

 

 

 

 TU JESTEŚMY:

 

zBLOGowani.pl

 

POLECAMY: