KREATYWNIK - o kreatywnych sposobach na dziecko oraz o wszystkim co z dzieckiem związane

Wielki finał. Wszystko w Waszych rękach!

Przyznam szczerze, że nie liczyłam, iż kolejny post z cyklu "nasz udział w konkursie Bloger Roku 2013 " pojawi się na Kreatywniku.

Kiedy podejmowałam decyzję o tym, jak Kreatywnik wyglądać będzie i do czego ma mnie doprowadzić doskonale zdawałam sobie sprawę z tego, że zaglądać tu będą rodzice dzieciaków poszukujący inspiracji do zajęcia czasu ich pociechom, że zaglądną tu równie chętnie nauczyciele wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej, że czasem zajrzy tu też jakiś student (najprawdopodobniej kierunków pedagogicznych), od czasu do czasu swoją obecność na blogu odnotuje również miłośnik popularnego dziś DIY.

 

Fakt, że Kreatywnik jest w finale, wśród wielkich, cieszy więc bardzo.

Teraz wszystko w Waszych rękach, właściwie to palcach. Jeśli więc ktoś do dalszych sukcesów bloga dołożyć swój procent ma ochotę - wystarczy KLIKNĄĆ

glosuj.jpg

 Za wsparcie i oddane głosy pięknie dziękujemy!

O NAS:

 

MAMA: Pedagog, nauczyciel, terapeuta szkolny, nauczycielka przedszkola. Na co dzień zaś pomysłowa mama, która wraz z dwójką szkrabów odkrywa magiczny świat kreatywnych prac.

 

TATA: Specjalista w branży oświetleniowej. Pasjonat paintball'a, wędkarstwa oraz motoryzacji (youngtime'rów zwłaszcza). Blogowe majsterki oraz świat eksperymentów to jego działka.

 

DZIECI: 7-letnie bliźnięta, które dzielnie towarzyszą rodzicom w twórczej podróży. Ta jest dla nich doskonałą zabawą, sposobem na spędzanie wspólnie czasu oraz formą terapii dla jednego ze szkrabów, u którego zdiagnozowano MPD.

 

 

WSPÓŁPRACA:

 

Jeśli masz pomysł na współpracę z Kreatywnikiem bądź masz pytanie dotyczące bloga, czy jakikolwiek inny powód, by się z nami skontaktować,

napisz proszę:

 kreatywniezdziecmi@gmail.com

 

Chcesz poznać marki, które do tej pory z nami współpracowały KLIKNIJ

 

 

 

 

 TU JESTEŚMY:

 

zBLOGowani.pl

 

POLECAMY: