KREATYWNIK - o kreatywnych sposobach na dziecko oraz o wszystkim co z dzieckiem związane

KREATYWNIE

Popcornowy hiacynt

W miniony weekend wiosna zaatakowała nas całym swoim urokiem i ciepłem. Spacer w krótkim rękawku pośród kwitnących krzewów i kwiatów sprawił nam sporo radości. Odwiedziliśmy poznański ogród botaniczny oraz palmiarnię.

DSC_0366.JPGZainspirowani tym, co podczas spaceru zobaczyliśmy z dostępnych materiałów stworzyliśmy kwiat, na którego stworzenie chrapkę mieliśmy już od pewnego czasu.

Wykorzystaliśmy rolkę po folii aluminiowej, krepę, niewielki słoiczek, popcorn, taśmę klejącą, kawałek sznurka oraz klej na gorąco. W jaki sposób z w/w materiałów stworzyć hiacynt? Bardzo prosto - zobaczcie sami!

DSC_0354.JPG

DSC_0357.JPG

DSC_0358.JPG

DSC_0359.JPG

DSC_0360.JPG

DSC_0365.JPGSpróbujecie i Wy?

O NAS:

 

MAMA: Pedagog, nauczyciel, terapeuta szkolny, nauczycielka przedszkola. Na co dzień zaś pomysłowa mama, która wraz z dwójką pociech odkrywa magiczny świat kreatywnych prac.

 

DZIECI: 8-letnie bliźnięta, które dzielnie towarzyszą matce w twórczej podróży. Ta jest dla nich doskonałą zabawą, sposobem na spędzanie wspólnie czasu oraz formą terapii dla jednego ze szkrabów, u którego zdiagnozowano MPD.

 

 

WSPÓŁPRACA:

 

Jeśli masz pomysł na współpracę z Kreatywnikiem bądź masz pytanie dotyczące bloga, czy jakikolwiek inny powód, by się z nami skontaktować,

napisz proszę:

 kreatywniezdziecmi@gmail.com

 

Chcesz poznać marki, które do tej pory z nami współpracowały KLIKNIJ

 

 

 

 

 TU JESTEŚMY:

 

zBLOGowani.pl

 

POLECAMY: