KREATYWNIK - o kreatywnych sposobach na dziecko oraz o wszystkim co z dzieckiem związane

KONKURS: Oświeć się na lato!

W indiańskim pokoju moich dzieciaków od pewnego czasu goszczą kaktusy. I to nie tylko te najprawdziwsze, ale kaktusowe lampki pod kilkoma postaciami.

Swoim kształtem i wykonaniem zachwyciły mnie tak bardzo, że postanowiłam się podzielić z Wami podobnymi.

Dawno na blogu nie gościł żaden konkurs, z okazji zbliżającego się lata oraz coraz lepszej pogody, postanowiłam zaangażować Was do pewnej zabawy, w której zdobyć będzie można ledowe lampki nocne oraz ledowe girlandy. Jednymi słowy będziemy się "oświecać" na lato!

konkurs.jpg

Regulamin konkursu  

 1. Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym organizowanym przez Kreatywnik.bloog.pl zwanym dalej Organizatorem.
 2. Konkurs rozpoczyna się 12 czerwca 2017 r. i trwa do 26 czerwca 2017 r. (włącznie).
 3. Konkurs jest realizowany na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
 4. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie bądź osoby nieletnie posiadające zgodę opiekuna prawnego.
 5. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest: - stworzenie "czegoś", co zostało zainspirowane blogiem, sfotografowanie stworzonego "dzieła" oraz przesłanie w/w zdjęcia na adres: kreatywniezdziecmi@gmail.com (ilość maksymalna zgłoszeń na osobę: 3).

 6. Spośród nadesłanych propozycji wybrane zostaną cztery najciekawsze, najbardziej oryginalne. Ich autorzy zostaną nagrodzeni.

 7. O wyłonieniu zwycięzców konkursu decyduje powołana w tym celu Komisja (w składzie: kreatywnikowa mama, tata oraz dzieciaki).

 8. Wyniki konkursu zostaną przedstawione na fanpage’u Organizatora konkursu oraz na stronie Kreatywnik.bloog.pl najpóźniej do 30 czerwca 2017 r.
  Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców do dnia 10 lipca 2017 r.
  Nagrody przepadają w sytuacji podania przez uczestnika błędnych danych, co uniemożliwi kontakt z uczestnikiem lub dostarczenie nagrody.

 9. Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że jest autorem przesłanego zdjęcia, wyraża również zgodę na wszystkie unormowania zawarte w niniejszym Regulaminie oraz na zaprezentowanie swojej pracy na stronie Kreatywnik.bloog.pl oraz fanpage'u Organizatora.

 10. Nagrodami w konkursie są: 2 sztuki lampek ledowych w kształcie ananasa, 1 sztuka lampki ledowej - kaktus, girlanda ledowa kaktusy.

Serdecznie zapraszamy do zabawy!

O NAS:

 

MAMA: Pedagog, nauczyciel, terapeuta szkolny, nauczycielka przedszkola. Na co dzień zaś pomysłowa mama, która wraz z dwójką szkrabów odkrywa magiczny świat kreatywnych prac.

 

TATA: Specjalista w branży oświetleniowej. Pasjonat paintball'a, wędkarstwa oraz motoryzacji (youngtime'rów zwłaszcza). Blogowe majsterki oraz świat eksperymentów to jego działka.

 

DZIECI: 6-letnie bliźnięta, które dzielnie towarzyszą rodzicom w twórczej podróży. Ta jest dla nich doskonałą zabawą, sposobem na spędzanie wspólnie czasu oraz formą terapii dla jednego ze szkrabów, u którego zdiagnozowano MPD.

 

 

WSPÓŁPRACA:

 

Jeśli masz pomysł na współpracę z Kreatywnikiem bądź masz pytanie dotyczące bloga, czy jakikolwiek inny powód, by się z nami skontaktować,

napisz proszę:

 kreatywniezdziecmi@gmail.com

 

Chcesz poznać marki, które do tej pory z nami współpracowały KLIKNIJ

 

 

 

 

 TU JESTEŚMY:

 

zBLOGowani.pl

 

POLECAMY: