KREATYWNIK - o kreatywnych sposobach na dziecko oraz o wszystkim co z dzieckiem związane

KREATYWNIE

Organizer na biurko - kreatywny początek roku szkolnego z Kidea

Początek roku szkolnego zaowocował zwiększoną ilością pomocy szkolno - kreatywnych. Oj zaszaleliśmy odrobinę podczas szkolnych zakupów. Tym oto sposobem w naszym posiadaniu znalazło się całkiem sporo pisaków, kredek oraz innych szkolnych gadżetów.

DSC_0081.JPGBy ułatwić sobie dostęp do nich postanowiliśmy stworzyć biurkowy organizer.

Tym razem do stworzenia wspomnianego wykorzystaliśmy: tekturowe pudełko, rolki po papierze toaletowym, klej Kidea, pisaki Kidea, konfetti Kidea oraz kartki białego papieru.

DSC_0071.JPGTekturowe rolki umieściliśmy w pudełku, które następnie obkleiliśmy białym papierem. Pudełko ozdobiliśmy rysunkami, które z kolei pokolorowaliśmy pisakami Kidea.

DSC_0072.JPG

DSC_0077.JPG

DSC_0078.JPGPrzerwy pomiędzy rysunkami z racji na ich kosmiczną tematykę wypełniliśmy gwiazdkami konfetti od Kidea.

I tak oto powstało "kosmiczne" pudełko, które pomieści wszystko na czego pomieszczeniu nam zależało.

DSC_0080.JPGJak Wam się podoba nasze dzieło?

 

Wpis powstał przy współpracy z marką Kidea. Już niebawem zapraszamy Was na kolejne wpisy z serii  "Kreatywny początek roku szkolnego z Kidea".

O NAS:

 

MAMA: Pedagog, nauczyciel, terapeuta szkolny, nauczycielka przedszkola. Na co dzień zaś pomysłowa mama, która wraz z dwójką pociech odkrywa magiczny świat kreatywnych prac.

 

DZIECI: 8-letnie bliźnięta, które dzielnie towarzyszą matce w twórczej podróży. Ta jest dla nich doskonałą zabawą, sposobem na spędzanie wspólnie czasu oraz formą terapii dla jednego ze szkrabów, u którego zdiagnozowano MPD.

 

 

WSPÓŁPRACA:

 

Jeśli masz pomysł na współpracę z Kreatywnikiem bądź masz pytanie dotyczące bloga, czy jakikolwiek inny powód, by się z nami skontaktować,

napisz proszę:

 kreatywniezdziecmi@gmail.com

 

Chcesz poznać marki, które do tej pory z nami współpracowały KLIKNIJ

 

 

 

 

 TU JESTEŚMY:

 

zBLOGowani.pl

 

POLECAMY: