KREATYWNIK - o kreatywnych sposobach na dziecko oraz o wszystkim co z dzieckiem związane

KREATYWNIE

Plan lekcji. Zrób go sam! - kreatywny początek roku szkolnego z Kidea

Wkroczyliśmy w nowy rok szkolny zaledwie chwilę temu. Z dnia na dzień przybywa nam nowych informacji na temat tego, jak wyglądać będą oraz w jaki sposób zorganizowane będą zajęcia moich pociech. Plan lekcji - nazwijmy go podstawowym - wręczono nam do rąk pierwszego dnia szkoły.

Pamiętacie, kiedy to Wy rozpoczynaliście swoją szkolną przygodę? Wtedy wszystko było takie "wow" - ławki, tablica, pani, koledzy... "Wow" były też pierwsze podręczniki, no i oczywiście nowy tornister i piórnik wraz z wyposażeniem.

"Wow" w mniemaniu mojej córki powinien być też plan lekcji, który zawisł nad jej biurkiem. I przyznam szczerze, że jest "wow", bo od początku do końca wykonany przez nią samą (no może pomogłam jej odrobinę przy naszkicowaniu misia - cała reszta to jej praca).

Córka do stworzenia własnego planu lekcji wykorzystała między innymi: pisaki Kidea, nożyczki dekoracyjne Kidea, konfetti Kidea, kredki wykręcane Kidea oraz klej krystaliczny Kidea, a także kartki kolorowego papieru.

DSC_1172.JPGDSC_1173.JPGJak Wam się podoba dzieło mojej 7,5 latki?

Czy Wasze dzieciaki również upiększają swoje otoczenie w podobny sposób?

 

Wpis powstał przy współpracy z marką Kidea w ramach serii "Kreatywny początek roku szkolnego z Kidea".

 

O NAS:

 

MAMA: Pedagog, nauczyciel, terapeuta szkolny, nauczycielka przedszkola. Na co dzień zaś pomysłowa mama, która wraz z dwójką pociech odkrywa magiczny świat kreatywnych prac.

 

DZIECI: 8-letnie bliźnięta, które dzielnie towarzyszą matce w twórczej podróży. Ta jest dla nich doskonałą zabawą, sposobem na spędzanie wspólnie czasu oraz formą terapii dla jednego ze szkrabów, u którego zdiagnozowano MPD.

 

 

WSPÓŁPRACA:

 

Jeśli masz pomysł na współpracę z Kreatywnikiem bądź masz pytanie dotyczące bloga, czy jakikolwiek inny powód, by się z nami skontaktować,

napisz proszę:

 kreatywniezdziecmi@gmail.com

 

Chcesz poznać marki, które do tej pory z nami współpracowały KLIKNIJ

 

 

 

 

 TU JESTEŚMY:

 

zBLOGowani.pl

 

POLECAMY: