KREATYWNIK - o kreatywnych sposobach na dziecko oraz o wszystkim co z dzieckiem związane

KREATYWNIE

Rodzina Szpatulskich - kreatywnie z Kidea

O sposobach na szpatułki pisaliśmy Wam dobry rok temu [KLIK]. Fakt, że za oknem coraz szybciej robi się coraz ciemniej skusił nas do ponownego sięgnięcia po ten wdzięczny "materiał kreatywny".

Uznaliśmy, że tym razem szpatułki przyjmą postać rodziny Szpatulskich, zaś ich perypetie przysporzą nam wiele radości w odgrywanych wieczorami scenkach.

Z użyciem pisaków ze stożkową końcówką Jumbo od Kidea  pomalowaliśmy kolejno drewniane patyczki. I tak oto powstali oni!

DSC_0181.JPG

DSC_0180.JPG

DSC_0179.JPG

DSC_0178.JPGCzy Wam również towarzyszą zabawy teatralne w jesienne wieczory?

 

Wpis powstał przy współpracy z marką Kidea w ramach serii "Kreatywnie z Kidea".

O NAS:

 

MAMA: Pedagog, nauczyciel, terapeuta szkolny, nauczycielka przedszkola. Na co dzień zaś pomysłowa mama, która wraz z dwójką szkrabów odkrywa magiczny świat kreatywnych prac.

 

TATA: Specjalista w branży oświetleniowej. Pasjonat paintball'a, wędkarstwa oraz motoryzacji (youngtime'rów zwłaszcza). Blogowe majsterki oraz świat eksperymentów to jego działka.

 

DZIECI: 7-letnie bliźnięta, które dzielnie towarzyszą rodzicom w twórczej podróży. Ta jest dla nich doskonałą zabawą, sposobem na spędzanie wspólnie czasu oraz formą terapii dla jednego ze szkrabów, u którego zdiagnozowano MPD.

 

 

WSPÓŁPRACA:

 

Jeśli masz pomysł na współpracę z Kreatywnikiem bądź masz pytanie dotyczące bloga, czy jakikolwiek inny powód, by się z nami skontaktować,

napisz proszę:

 kreatywniezdziecmi@gmail.com

 

Chcesz poznać marki, które do tej pory z nami współpracowały KLIKNIJ

 

 

 

 

 TU JESTEŚMY:

 

zBLOGowani.pl

 

POLECAMY: