KREATYWNIK - o kreatywnych sposobach na dziecko oraz o wszystkim co z dzieckiem związane

KREATYWNIE

Sowa - kreatywnie z Kidea

W szkole moich pociech ogłoszono jesienny konkurs. Zadaniem uczniów klas początkowych jest stworzenie wizerunku sowy.

DSC_0257.JPGNocne ptaszysko na blogu pojawiało się kilkukrotnie... Tworzyliśmy już sobą z waty, filcu, papierowego talerzyka, a także karbowanej tektury.

DSC_0626-tile.jpgTym razem postanowiliśmy do naszych działań wykorzystać niewielkie pomponiki, rolkę po papierze toaletowym, klej, ruchome oczka oraz masę piankową samoutwardzalną Kidea.

DSC_0247.JPG

DSC_0251.JPG

W kilka chwil oblepiliśmy tekturową rolkę pomponikami, by następnie z piankowej masy ulepić sowie skrzydła i dziub...

DSC_0252.JPG

DSC_0256.JPGTak właściwie to im dłużej na to nasze dzieło spoglądam, tym bardziej podobne staje się ono do wszelkich innych gatunków ptaków. Autorzy jednak podobieństwa do sowy się dopatrzyli, zatem niech owe niebieskie ptaszysko sową zostanie.

 

Wpis powstał przy współpracy z marką Kidea w ramach serii "Kreatywnie z Kidea".

O NAS:

 

MAMA: Pedagog, nauczyciel, terapeuta szkolny, nauczycielka przedszkola. Na co dzień zaś pomysłowa mama, która wraz z dwójką pociech odkrywa magiczny świat kreatywnych prac.

 

DZIECI: 8-letnie bliźnięta, które dzielnie towarzyszą matce w twórczej podróży. Ta jest dla nich doskonałą zabawą, sposobem na spędzanie wspólnie czasu oraz formą terapii dla jednego ze szkrabów, u którego zdiagnozowano MPD.

 

 

WSPÓŁPRACA:

 

Jeśli masz pomysł na współpracę z Kreatywnikiem bądź masz pytanie dotyczące bloga, czy jakikolwiek inny powód, by się z nami skontaktować,

napisz proszę:

 kreatywniezdziecmi@gmail.com

 

Chcesz poznać marki, które do tej pory z nami współpracowały KLIKNIJ

 

 

 

 

 TU JESTEŚMY:

 

zBLOGowani.pl

 

POLECAMY: