KREATYWNIK - o kreatywnych sposobach na dziecko oraz o wszystkim co z dzieckiem związane

KREATYWNIE

Pomponikowa ramka - kreatywnie z Kidea

Coraz szybciej robi się ciemno, z każdym dniem robi się też coraz chłodniej. Zdecydowanie ta pora roku nie należy do tych wymarzonych. Mimo wszystko staramy się odnaleźć w tym jakieś pozytywy.

Zimne, ciemne i często mokre wieczory dają nam szansę na chwilę kreatywnych zabaw. Tym razem poświęciliśmy czas na stworzenie dosyć oryginalnej ramki do rysunku, a może i zdjęcia.

DSC_0210.JPGPonieważ wykorzystaliśmy niebieskie pomponiki oraz gwiazdkowe konfetti od Kidea ramka na myśl odrobinę przywodzi nam zimę. Zgodzicie się z nami?

W podobny sposób można wykonać ramkę świąteczną - wystarczy, że do jej zrobienia posłużą nam pompony zielone i czerwone (ułożone niczym świąteczny wieniec).

A oto nasz sposób na ciekawą ozdobę ściany.

DSC_0138.JPG

DSC_0139.JPG

DSC_0142.JPG

DSC_0143.JPG

DSC_0144.JPG

DSC_0150.JPG

DSC_0156.JPG

DSC_0210.JPG

Wpis powstał przy współpracy z marką Kidea w ramach serii "Kreatywnie z Kidea".

O NAS:

 

MAMA: Pedagog, nauczyciel, terapeuta szkolny, nauczycielka przedszkola. Na co dzień zaś pomysłowa mama, która wraz z dwójką szkrabów odkrywa magiczny świat kreatywnych prac.

 

DZIECI: 7,5-letnie bliźnięta, które dzielnie towarzyszą matce w twórczej podróży. Ta jest dla nich doskonałą zabawą, sposobem na spędzanie wspólnie czasu oraz formą terapii dla jednego ze szkrabów, u którego zdiagnozowano MPD.

 

 

WSPÓŁPRACA:

 

Jeśli masz pomysł na współpracę z Kreatywnikiem bądź masz pytanie dotyczące bloga, czy jakikolwiek inny powód, by się z nami skontaktować,

napisz proszę:

 kreatywniezdziecmi@gmail.com

 

Chcesz poznać marki, które do tej pory z nami współpracowały KLIKNIJ

 

 

 

 

 TU JESTEŚMY:

 

zBLOGowani.pl

 

POLECAMY: