KREATYWNIK - o kreatywnych sposobach na dziecko oraz o wszystkim co z dzieckiem związane

KREATYWNIE

Historia pewnego trolla - kreatywnie z Kidea

Przyznajcie się czyja pociecha jest również miłośniczką trolli z bajki o takim właśnie tytule? Sympatyczna Poppy i jej przyjaciel Mruk dosyć długo gościli w naszym domu. Ostatnio jakby ich nieco mniej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by przypomnieć sobie o sympatycznych bohaterach.

trolik.JPGJuż niebawem czeka nas odrobinę zabiegany czas pogoni za prezentami, tworzenia ozdób świątecznych, przygotowywania się do Bożego Narodzenia. Teraz, póki jeszcze nieco spokojniej, postanowiliśmy zaprezentować Wam sposób na wykonanie trollowych bombek - może ktoś z Was się zainspiruje i sam postanowi takie w pokoju swojej pociechy zawiesić.

Gotowi? Zatem do dzieła!

Tworzymy trolle w dwóch odsłonach - ODSŁONA PIERWSZA...

DSC_0127.JPGPrzygotowaliśmy: styropianową kulkę, farby plakatowe Kidea, pędzel, klej Kidea, konfetti od Kidea, ruchome oczka, skrawki filcowe oraz trochę piórek i zabraliśmy się za tworzenie.

DSC_0130.JPG

DSC_0135.JPG

DSC_0136.JPG

DSC_0157.JPG

Troll gotowy - wystarczy dodać bombkową zawieszkę, by stał się najprawdziwszą ozdobą choinkową.

ODSŁONA DRUGA...

DSC_0109.JPGPrzygotowaliśmy: styropianową kulkę, pędzel, klej Kidea, samoprzylepne brylanciki, brokat sypki od Kidea, ruchome oczka, skrawki filcowe oraz trochę piórek i ponownie zabraliśmy się za tworzenie.

DSC_0113.JPG

DSC_0116.JPG

DSC_0163.JPG

DSC_0165.JPG

DSC_0170.JPGDroga bombka też już gotowa!

I jak Wam się nasze trolle podobają? Stworzycie swoje własne?

 

Wpis powstał przy współpracy z marką Kidea w ramach serii "Kreatywnie z Kidea".

O NAS:

 

MAMA: Pedagog, nauczyciel, terapeuta szkolny, nauczycielka przedszkola. Na co dzień zaś pomysłowa mama, która wraz z dwójką szkrabów odkrywa magiczny świat kreatywnych prac.

 

DZIECI: 7,5-letnie bliźnięta, które dzielnie towarzyszą matce w twórczej podróży. Ta jest dla nich doskonałą zabawą, sposobem na spędzanie wspólnie czasu oraz formą terapii dla jednego ze szkrabów, u którego zdiagnozowano MPD.

 

 

WSPÓŁPRACA:

 

Jeśli masz pomysł na współpracę z Kreatywnikiem bądź masz pytanie dotyczące bloga, czy jakikolwiek inny powód, by się z nami skontaktować,

napisz proszę:

 kreatywniezdziecmi@gmail.com

 

Chcesz poznać marki, które do tej pory z nami współpracowały KLIKNIJ

 

 

 

 

 TU JESTEŚMY:

 

zBLOGowani.pl

 

POLECAMY: