KREATYWNIK - o kreatywnych sposobach na dziecko oraz o wszystkim co z dzieckiem związane

Szpatułkowe śnieżynki - kreatywnie z Kidea

Za oknem najprawdziwsza jesień, zimna, deszczowa, pełna błota... Pogoda zdecydowanie nie nastraja do czegokolwiek. Mimo to postanowiliśmy wieczorową porą wybrać się na pierwszy z kilku świątecznych jarmarków organizowanych w naszym mieście.

I nagle okazało się, że plucha wcale nie taka straszna, gdy w powietrzu czuć woń pierników, wokoło pełno kolorowych lampek, drzewka choinkowe uginają się od ozdób, zaś przyjazny i niezwykle gwarny tłum przechadza się tuż obok. W takich miejscach zdecydowanie czuć już klimat świąteczno - zimowy.

Nie pozostało nam nic innego, jak złapanym na jarmarku nastrojem podzielić się z Wami. W jaki sposób? Tworząc pierwsze z ozdób świątecznych w tym roku - szpatułkowe gwiazdki.

Przygotowaliśmy: szpatułki, klej od Kidea, brokatowe kleje od Kidea, samoprzylepne diamenciki, cukrowe gwiazdki - śnieżynki i zabraliśmy się za działanie.

Szpatułki skleiliśmy w format śnieżynki i zaczęliśmy ozdabianie.

Zobaczcie co udało się nam stworzyć z użyciem kleju, brokatu i kilku świecidełek.

DSC_0147.JPG

DSC_0180.JPG

DSC_0183.JPG

DSC_0177.JPGWpis powstał przy współpracy z marką Kidea w ramach serii "Kreatywnie z Kidea".

O NAS:

 

MAMA: Pedagog, nauczyciel, terapeuta szkolny, nauczycielka przedszkola. Na co dzień zaś pomysłowa mama, która wraz z dwójką szkrabów odkrywa magiczny świat kreatywnych prac.

 

DZIECI: 7,5-letnie bliźnięta, które dzielnie towarzyszą matce w twórczej podróży. Ta jest dla nich doskonałą zabawą, sposobem na spędzanie wspólnie czasu oraz formą terapii dla jednego ze szkrabów, u którego zdiagnozowano MPD.

 

 

WSPÓŁPRACA:

 

Jeśli masz pomysł na współpracę z Kreatywnikiem bądź masz pytanie dotyczące bloga, czy jakikolwiek inny powód, by się z nami skontaktować,

napisz proszę:

 kreatywniezdziecmi@gmail.com

 

Chcesz poznać marki, które do tej pory z nami współpracowały KLIKNIJ

 

 

 

 

 TU JESTEŚMY:

 

zBLOGowani.pl

 

POLECAMY: