KREATYWNIK - o kreatywnych sposobach na dziecko oraz o wszystkim co z dzieckiem związane

KREATYWNIE

Świąteczny wieniec ze sztucznego mchu - kreatywnie z Kidea

Wystawy sklepowe pełne świątecznych dekoracji, na deptakach miejskich słychać świąteczne piosenki. Co prawda śniegu za oknem jeszcze nie mamy (choć wiemy, że są miejsca, gdzie jest go całkiem sporo), ale klimat świąteczny od kilku dni czuć w powietrzu...

DSC_0090.JPGPostanowiliśmy przygotowania do Świąt uczynić przyjemniejsze - skupiając się na tym co lubimy, na kreatywnym działaniu.

Przygotowaliśmy: styropianowy wieniec, kępkę sztucznego mchu, pompony, mini styropianowe bombki, styropianowe renifery, klej uniwersalny od Kidea oraz brokat od Kidea i zabraliśmy się za działanie.

DSC_0073.JPG

W pierwszej kolejności posmarowaliśmy styropianowy wieniec klejem uniwersalnym, by następnie gęsto obłożyć go sztucznym mchem.

DSC_0077.JPG

DSC_0080.JPGZ pomocą kleju na gorąco do wieńca przykleiliśmy renifera, mini bombki oraz pompony.

DSC_0082.JPG

DSC_0083.JPGPrawie gotowy wieniec obsypaliśmy brokatem...

DSC_0085.JPGVoila! Wieniec gotowy! Wystarczy przytwierdzić do niego kawałek sznurka i powiesić w odpowiednim miejscu, by cieszył nasze oko aż do Świąt.

DSC_0092.JPGJak Wam się podoba nasze dzieło?

 

Wpis powstał przy współpracy z marką Kidea w ramach serii "Kreatywnie z Kidea".

O NAS:

 

MAMA: Pedagog, nauczyciel, terapeuta szkolny, nauczycielka przedszkola. Na co dzień zaś pomysłowa mama, która wraz z dwójką szkrabów odkrywa magiczny świat kreatywnych prac.

 

DZIECI: 7,5-letnie bliźnięta, które dzielnie towarzyszą matce w twórczej podróży. Ta jest dla nich doskonałą zabawą, sposobem na spędzanie wspólnie czasu oraz formą terapii dla jednego ze szkrabów, u którego zdiagnozowano MPD.

 

 

WSPÓŁPRACA:

 

Jeśli masz pomysł na współpracę z Kreatywnikiem bądź masz pytanie dotyczące bloga, czy jakikolwiek inny powód, by się z nami skontaktować,

napisz proszę:

 kreatywniezdziecmi@gmail.com

 

Chcesz poznać marki, które do tej pory z nami współpracowały KLIKNIJ

 

 

 

 

 TU JESTEŚMY:

 

zBLOGowani.pl

 

POLECAMY: