KREATYWNIK - o kreatywnych sposobach na dziecko oraz o wszystkim co z dzieckiem związane

KREATYWNIE

Nietypowe, rolkowe, renifery - kreatywnie z Kidea

Zastanawialiście się kiedyś czy jest coś, czego z rolek po papierze toaletowym  lub ręcznikach papierowych zrobić się nie da? Żartuję oczywiście, jednak przeglądając internetowe bazy zdjęć kreatywnych prac dochodzę do wniosku, że rolki są z niedocenianym tworzywem kreatywnym szczególnie przez nasze najbliższe otoczenie.

Postanowiliśmy odrobinę poeksperymentować i coś świątecznego z w/w stworzyć. Tym oto sposobem z użyciem sporej ilości sypkiego brokatu od Kidea, farb plakatowych Kidea, ruchomych oczek, pompona i kleju powstały renifery (odrobinę przypominające koty ;), ale jednak renifery).

DSC_0162.JPGJeśli jesteście ciekawi jak nasze reniferowe postaci powstały - zerknijcie na poniższe zdjęcia...

DSC_0146.JPG

DSC_0150.JPG

DSC_0153.JPG

DSC_0156.JPG

DSC_0157.JPG

DSC_0159.JPG

DSC_0173.JPG

 Wpis powstał przy współpracy z marką Kidea w ramach serii "Kreatywnie z Kidea".

 

O NAS:

 

MAMA: Pedagog, nauczyciel, terapeuta szkolny, nauczycielka przedszkola. Na co dzień zaś pomysłowa mama, która wraz z dwójką szkrabów odkrywa magiczny świat kreatywnych prac.

 

DZIECI: 7,5-letnie bliźnięta, które dzielnie towarzyszą matce w twórczej podróży. Ta jest dla nich doskonałą zabawą, sposobem na spędzanie wspólnie czasu oraz formą terapii dla jednego ze szkrabów, u którego zdiagnozowano MPD.

 

 

WSPÓŁPRACA:

 

Jeśli masz pomysł na współpracę z Kreatywnikiem bądź masz pytanie dotyczące bloga, czy jakikolwiek inny powód, by się z nami skontaktować,

napisz proszę:

 kreatywniezdziecmi@gmail.com

 

Chcesz poznać marki, które do tej pory z nami współpracowały KLIKNIJ

 

 

 

 

 TU JESTEŚMY:

 

zBLOGowani.pl

 

POLECAMY: