KREATYWNIK - o kreatywnych sposobach na dziecko oraz o wszystkim co z dzieckiem związane

Wpisy na temat: kolory tęczy

wyszukaj w blogach: kolory tęczy

I Ty możesz zostać projektantem! Czyli w kilku słowach o kreatywnych zeszytach Lilla Lou (dobrej zabawie dla małych i dużych).

Łapię się ostatnio na tym, że produkty, które firmuje się nazwą "kreatywne" dużo szybciej i częściej zwracają na siebie moją uwagę. Na szczęście w tym przyciąganiu zachowuję zdrowy rozsądek i nim w cokolwiek "kreatywnego" z nazwy siebie bądź dzieci zaopatrzę staram się rozeznać czy warto, czy to aby nie tylko chwyt marketingowy.   Moda w potocznym tegoż słowa rozumieniu oznacza psychiczną pot... czytaj dalej

komentarze: 7

O NAS:

 

MAMA: Pedagog, nauczyciel, terapeuta szkolny, nauczycielka przedszkola. Na co dzień zaś pomysłowa mama, która wraz z dwójką szkrabów odkrywa magiczny świat kreatywnych prac.

 

DZIECI: 7,5-letnie bliźnięta, które dzielnie towarzyszą matce w twórczej podróży. Ta jest dla nich doskonałą zabawą, sposobem na spędzanie wspólnie czasu oraz formą terapii dla jednego ze szkrabów, u którego zdiagnozowano MPD.

 

 

WSPÓŁPRACA:

 

Jeśli masz pomysł na współpracę z Kreatywnikiem bądź masz pytanie dotyczące bloga, czy jakikolwiek inny powód, by się z nami skontaktować,

napisz proszę:

 kreatywniezdziecmi@gmail.com

 

Chcesz poznać marki, które do tej pory z nami współpracowały KLIKNIJ

 

 

 

 

 TU JESTEŚMY:

 

zBLOGowani.pl

 

POLECAMY: