KREATYWNIK - o kreatywnych sposobach na dziecko oraz o wszystkim co z dzieckiem związane

Wpisy na temat: kwiat

wyszukaj w blogach: kwiat

Laurka dla babci i dziadka - kwiat serce...

Proponujemy Wam dziś jeszcze jeden sposób na wykonanie upominku dla dziadków. Powtórzę się wspominając o tym, że w naszej rodzinie obdarowujemy się prezentami własnoręcznie wykonanymi. Uważamy, że taka forma prezentu daje więcej radości zarówno obdarowywanym, jak i obdarowywującym... Poza tym tego rodzaju upominki dużo łatwiej zapamiętać :)   Kartka z sercem - kwiatem, jaką dziś przygotowal... czytaj dalej

komentarze: 1

O NAS:

 

MAMA: Pedagog, nauczyciel, terapeuta szkolny, nauczycielka przedszkola. Na co dzień zaś pomysłowa mama, która wraz z dwójką szkrabów odkrywa magiczny świat kreatywnych prac.

 

TATA: Specjalista w branży oświetleniowej. Pasjonat paintball'a, wędkarstwa oraz motoryzacji (youngtime'rów zwłaszcza). Blogowe majsterki oraz świat eksperymentów to jego działka.

 

DZIECI: 7-letnie bliźnięta, które dzielnie towarzyszą rodzicom w twórczej podróży. Ta jest dla nich doskonałą zabawą, sposobem na spędzanie wspólnie czasu oraz formą terapii dla jednego ze szkrabów, u którego zdiagnozowano MPD.

 

 

WSPÓŁPRACA:

 

Jeśli masz pomysł na współpracę z Kreatywnikiem bądź masz pytanie dotyczące bloga, czy jakikolwiek inny powód, by się z nami skontaktować,

napisz proszę:

 kreatywniezdziecmi@gmail.com

 

Chcesz poznać marki, które do tej pory z nami współpracowały KLIKNIJ

 

 

 

 

 TU JESTEŚMY:

 

zBLOGowani.pl

 

POLECAMY: