Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 111 296 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Znaleziono 1 wpisów z wyrażeniem "układanie kształtów z pianki"

Piankowe szaleństwo... zdobienie pojemnika kształtami wyciętymi z folii piankowej

2012-08-10 18:24:05
Z potrzeby chwili wyniknęło nasze dzisiejsze majsterkowanie. Dwa puste pojemniki po lizakach, które do tej pory wykorzystywaliśmy jako miejsce na "terapeutyczną" fasolę i groch, aż prosiły się by coś z nimi zrobić. Dzieciaki wygrzebały z mamusinego kuferka kolorowe pianki i zaczęło się zdob...

piątek, 29 sierpnia 2014

Licznik odwiedzin:  682 831  

O moim bloogu

MAMA: Pedagog, nauczyciel, terapeuta szkolny. Do niedawna nauczycielka przedszkola. Na co dzień pomysłowa mama, która wraz z dwójką szkrabów odkrywa magiczny ś...

więcej...

MAMA: Pedagog, nauczyciel, terapeuta szkolny. Do niedawna nauczycielka przedszkola. Na co dzień pomysłowa mama, która wraz z dwójką szkrabów odkrywa magiczny świat kreatywnych prac.

TATA: Specjalista w branży oświetleniowej. Pasjonat paintball'a, wędkarstwa oraz motoryzacji (youngtime'rów zwłaszcza). Blogowe majsterki oraz świat eksperymentów to jego działka.

DZIECI:Trzyletnie bliźnięta, które dzielnie towarzyszą rodzicom w twórczej podróży. Ta jest dla nich doskonałą zabawą, sposobem na spędzanie wspólnie czasu oraz formą terapii dla jednego ze szkrabów, u którego zdiagnozowano MPD oraz wodogłowie pokrwotoczne.

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 682831
Wpisy
  • liczba: 711
Bloog istnieje od: 792 dni

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Bloog.pl